Aracınızı Anında Değerinde Satmak İçin Kapsamlı Koruma Paketi

Aracınızı Anında Değerinde Satmak İçin Kapsamlı Koruma Paketi

2.el aracınızın garantisi bittikten sonra satış sırasında sorun yaşayabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için araç garanti imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kapsamlı araç koruma paketleri sayesinde ücretsiz değerleme, ücretsiz ekspertiz ve anında nakit gibi avantajlar elde edebilirsiniz.

Satış sonrası da sunduğu çekici hizmeti, yol yardım, ikame araç ve konaklama gibi hizmetler, kendinizi her an güvende hissetmenizi sağlar. Carranty, araç ekspertiz başta olmak üzere olası bir arıza durumunda yetkili servisleri aracılığı ile aracınızın tamirinin de gerçekleştirir. Yolcuların araçta yaşanan arıza sebebi ile mağduriyetini minimuma indiren kapsamlı koruma paketleri TSE belgelidir. Aynı zamanda oto ekspertiz raporu sayesinde aracınızı anında değerinde satabilirsiniz.

Carranty Hizmetleri Nelerdir?

Carranty Hizmetleri Nelerdir
Carranty Hizmetleri Nelerdir

Kapsamlı koruma paketi ile aracınızı garanti altına alabilir, olası masrafları ortadan kaldırabilirsiniz. Maslak ekspertiz gibi ücretsiz ekspertiz noktaları, anlaşmalı arıza onarım servisleri ve anında arıza bildirim hizmeti ile aracınızı hiç zaman kaybetmeden kontrol ettirebilirsiniz. Satış sonrası servis hizmetiyle de sizi yalnız bırakmayan garanti poliçesi, sayesinde aracınızı anında nakde çevirebilirsiniz.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

TSE onaylı ekspertiz işlemleri alanında uzman eğitimli kişiler tarafından gerçekleştirilir. İşlemler aracın her bir noktasına bakılabilmesi için özel alanlarda yapılır. Aracın yürüyen aksamından boya durumuna, elektronik sistemlerinden iç döşemelerine kadar detaylı olarak kontrol edilir. Hasarlı ve tamir görmüş parçalar belirlenir, gerekli düzeltme ya da değişim işlemlerinin yapılması için bilgilendirme yapılır. Müşteriye verilmek üzere ayrıntılı ekspertiz raporu hazırlanır.

Garanti Hizmeti

Poliçenin başlangıç tarihinden itibaren araçta arıza olmayan parçalar, seçilen plana göre garanti kapsamına alınır. 3 ay ila 1 yıldan 1.000 ( bin) km ila 15.000 (15 bin) km.’ye kadar oluşabilecek arızalara karşı garanti kapsamına alınan araçlar, her türlü sıkıntıda ilgili merkezlere yönlendirilir. Hizmetler sayfamızdan tüm hizmetlerimize bakabilirsiniz.

İlgilinizi çekebilir: Aracınızı Koruma Altına Alın

Araç Asistan Hizmeti

Araçta herhangi bir arıza yaşanması halinde garanti kapsamında olan parçalar, Levent oto İstoç içinde anlaşmalı arıza onarım servislerinde ücretsiz olarak değiştirilir. Yol yardım, gerekli durumda konaklama, ikame araç, yerinde tamir hizmeti gibi pek çok hizmet ücretsiz olarak karşılanır.

Carranty Sistemi Nasıl İşler?

Aracınız ilk olarak Tüvtürk ekspertiz gibi ekspertiz noktalarında incelenir. Size en yakın anlaşmalı ekspertiz merkezinde, aracınızın kontrollerini yaptırabilirsiniz. Yapılan inceleme neticesinde TSE belgeli ekspertiz raporuna sahip olursunuz. Arıza durumunda anında yanınızda olmanızı sağlayacak Carranty garanti belgesi size teslim edilir.

  • Aracınızın arıca yapması halinde iletişim merkezinden anında yardım talep edebilirsiniz.
  • En kısa sürede Carranty yerinde tamir uzmanı aracınızın olduğu noktaya gelir.
  • Yerinde tamir edilemeyecek durumda olan aracınız, çekici yardımı ile en yakın anlaşmalı servise götürülür.
  • Bazı durumlarda yetkili servise yönlendirilen aracınızın tamir süresi 10 günü geçebilir. Böyle biri durumda ikame araç hizmeti sunulur.

Carranty kapsamında olası tatsız durumlara karşı yalnız değilsiniz. Garanti süresi boyunca satış sonrası çekici hizmeti, yol yardım, ikame araç ve konaklama gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler sayesinde zor durumda kalmaz, zaman kaybı da yaşamazsınız.

Garanti Kapsamına Giren Araç Parçaları Nelerdir?

Carranty Garanti Sertifikası, TSE belgeli ekspertiz kontrolleri sırasında tespit edilen, arızasız ve sağlam olduğu tespit edilen parçaları kapsar. Bu parçalar; motor, şanzıman, tork konvertörü, diferansiyel ve elektrik sistemleri gibi sıralanabilir. “İKİNCİ EL MOTORLU KARA TAŞITLARININ TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK” standartlarına göre yasal şartlar kapsamında 3 ay 5.000 km garanti altına alır. Garanti süresi boyunca olası tatsız durumlarda gerek çekici gerek ikame araç hizmeti ile sizi yalnız bırakmayan Carranty, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar.

Carranty Paket Fiyatları Nedir?

Carranty kapsamlı koruma kapsamında standart, silver, gold ve Premium olmak üzere çeşitli paketler sunar. 1000 km’den 15.000 km’ye kadar değişen paketler, 3 ay ila 5 yıl arasında garanti sunar. Her bir pakette TSE onaylı ücretsiz ekspertiz raporu, kaporta boya tespit garantisi ve asistans hizmeti sunulur. Fiyatların belirlenmesindeki en önemli iki etken km ve garanti süresidir.

Carranty, aracınızı koruma altına aldığı farklı paket seçenekleri sayesinde garanti hizmeti, asistans hizmeti ve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Paketler ve hizmetler ile teklif almak için zaman kaybetmeden carranty.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *