Aracınızı Koruma Altına Alın

Aracınızı Koruma Altına Alın

Garanti süresi dolmuş 2 el araçlarınızla herhangi bir sorunla karşılaştığınızda birçok masrafla karşı karşıya kalabilir, aracınızı satarken de zorluklar yaşayabilirsiniz. Ekspertiz raporu ile kontrolleri yapılan aracınızı garanti kapsamında 3 ay 5 Bin km.’den 1 yıl 25 Bin km.’ye kadar koruma altına alan Carranty, olası bir arıza durumunda aracın tamirini de sağlar. Yolcuların arıza sebebi ile yaşadığı mağduriyeti de minimuma indiren kapsamlı koruma paketleri, TSE belgeli oto ekspertiz raporu sayesinde aracınızı hızlıca satmanıza da yardımcı olur.

Oto Ekspertiz Nedir?

Araç satın alımlarında, alıcılar için aracın temiz olması çok önemlidir. Alıcılar daima iyi durumda olan araçları almak ister. Ancak, her araç dışardan göründüğü gibi olmayabilir. Bazen dışardan bakımlı görünen araç ilk bakışta kusursuz gibi olsa da kazaya karışmış olma riskleri gözden kaçırılmamalıdır.

Araçlarda gözle görülemeyen kusurları ve araçların gerçek durumunu ortaya çıkaran kontrol ve incelemeler oto ekspertiz işlemleridir. Oto ekspertiz nedir ve ekspertiz ne kadar sürer gibi sorular özellikle ilk kez araç alacak olan alıcılar tarafından sıklıkla merak edilir. Güvenilir merkezler tercih edildiğinde, tamamen gerçeği yansıtan, profesyonel sonuçlar alınabilir.

Araç ekspertiz hizmeti ile aracın temiz olduğundan emin olabilirsiniz. Araçların gerçek değerinin belirlenmesinde de en doğru yöntemlerden biri oto ekspertiz hizmetleridir. Ekspertiz işlemleri teknolojik cihazlar ile yapıldığı için oldukça da güvenilirdir.

Oto Ekspertiz Nasıl Yapılır?

Oto ekspertiz ikinci el oto piyasasında en çok tercih edilen muayene sistemidir. Araçlarda herhangi bir sorun olup olmadığının tespit edilmesine yarayan bu sistemler, araç sahiplerine teslim edilmek üzere detaylı raporlar da sunar. Özellikle ikinci el araçlarda güven vermesi sebebi ile alıcılar sıklıkla bu yöntemi tercih eder. Oto ekspertiz işlemlerinde kullanılan araç arıza tespit cihazı ile sonradan ortaya çıkabilecek birçok probleme karşı önceden önlem alınmış olur. Bu sistemler aynı zamanda alıcıları birçok masraftan da kurtarır.

Ekspertiz muayeneleri sırasında aracın detaylı olarak incelenmesi için özel olarak hazırlanan alanlarda işlemler gerçekleştirilir. Muayene sonuçlarının şeffaf ve gerçekçi olması için cihazların bakımlı olması ve kontrolü yapan kişinin uzman olması gerekir. Carranty, tamamen alanında uzman yetkili kişiler ile TSE belgeli ekspertiz raporu sunar.

Oto ekspertiz, araç satıcısının söylemediği ya da bilmediği her türlü kusuru ortaya çıkarır. Detaylı olarak yapılan muayeneler neticesinde aracın her bir aksamı incelenmiş olur. Titizlik ile yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen veriler rapor olarak teslim edilir.

Carranty Müşterilerine Hangi Avantajları Sağlar
Carranty Müşterilerine Hangi Avantajları Sağlar

İlginizi çekebilir; Aracınızı Anında Değerinde Satmak İçin Kapsamlı Koruma Paketi

Carranty Müşterilerine Hangi Avantajları Sağlar?

Araç garanti hizmeti sunan Carranty kurumsal, bireysel müşteriler ve galeriler için farklı avantajlar sağlar.

Kurumsal Müşteriler İçin Carranty Araç Koruma Paketi

Kurumsal firmalar, kapsamlı koruma paketi ile hem araç ekspertizi yaptırabilir hem de yasal olarak zorunlu olan 3 ay 5 bin km ikinci el araç garantisi sunar. Araçlarına artı değer katmak isteyen kurumsal firmalar için oldukça kapsamlı bir pakettir. Carranty gibi Türkiye’nin genelinde yaygın servis ağına sahip kurumsal bir şirketten hizmet almak; satış sonrası kaliteli hizmet garantisiyle de yol yardım, çekici hizmeti, ikame araç ve konaklama gibi avantajlara sahip olmanızı sağlar. Detaylar için Kurumsal Müşteriler İçin Carranty sayfamıza bakabilirsiniz.

Galeriler İçin Carranty Araç Koruma Paketi

Tüm Türkiye’de yaygın servis ağına sahip Carranty, galeriler için kurumsal bir şirketten müşterilerine garanti verme imkanı sunar. Galeriler, kapsamlı koruma paketleri ile hem araç ekspertizi yaptırabilir hem de kendi müşterileri için rakipsiz bir satış sonrası destek hizmeti sunar. Müşteriler satış sonrasında da araç ile ilgili sorunlar bildirilmesi halinde garanti kapsamında müşterilerine en üst seviyede servis hizmeti sunar. Galeriler için Carranty sayfamızdan detaylarına bakabilirsiniz.

Bireysel Müşteriler İçin Carranty Araç Koruma Paketi

Bireysel müşteriler garanti süresi dolmuş araçları için, 3 aydan 1 yılı 5 bin km’den bin km’ye kadar garanti hizmeti alma imkanına sahiptir. Carranty ile hem araçlarının ekspertizi yapılır hem de oluşabilecek büyük hasarların önüne geçilmiş olur. Yolculuk sırasında yaşanabilecek arıza durumlarında araç asistan hizmeti almaya hak kazanır.

Carranty, aracınızı koruma altına aldığı farklı paketleri ile garanti hizmeti, asistan hizmeti ve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Paketler ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler ve teklif almak için acele edin! Detaylar için Bireysel Müşteriler için Carranty sayfamıza bakabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *