Ümraniye Oto Ekspertiz

Ümraniye Oto Ekspertiz

İkinci el araç alırken yapmanız gereken ilk şey oto ekspertiz raporu almaktır. Çünkü ikinci el araç piyasasında dolandırıcılık çok fazla olmaktadır. Araçları değerinden yüksek fiyatlar ile sizlere satarak sizi mağdur etmek isteyen insanları sadece oto ekspertiz raporu ile yenebilirsiniz.  Oto ekspertiz raporu ile aracın A’dan Z’ye tüm sağlık raporunu alabilirsiniz. Ümraniye oto ekspertiz şubemiz ile size kapsamlı oto ekspertiz raporu sunuyoruz.

TSE belgeli oto ekspertiz firmamız satın almak istediğiniz aracın teknik, mekanik, değişen, fren, motor ve boya kontrollerini yaparak size net bilgiler sağlıyor. Bu sayede aracın gerçek fiyatı hakkında fikir sahibi oluyorsunuz. Ümraniye oto ekspertiz firmamız ikinci el araç alırken yaşayabileceğiniz tüm mağduriyetleri önlüyor. Firmamız TSE 13805 yeterlilik belgesine sahiptir ve güvenilir hizmet güvencesi ile çalışmaktadır.

Ümraniye Araç Ekspertiz Raporu

Ümraniye Araç Ekspertiz Raporu
Ümraniye Araç Ekspertiz Raporu

Araç ekspertiz raporu birkaç çeşittir. Türkiye’nin en gelişmiş oto ekspertiz test parkuruna sahip olan firmamız Ümraniye araç ekspertiz raporu ile şeffaf hizmet sağlamaktadır. Amacımız ikinci el araç alacak kişilerin her koşulda yanında olmak ve dolandırılmasını engellemektir. Ümraniye araç ekspertiz raporu aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır;

  • Değişen parça
  • Kaporta ve Boya Kontrolü
  • Hasar kaydı
  • Dyno testi
  • Motor testi
  • Süspansiyon testi
  • Airbag kontrolü
  • Fren testi
  • Alt mekanik kontörlü

Tüm bu hizmetler doğrultusunda aracın gerçek resmini sizlere sunuyoruz. Yani aracın gerçek fiyatı size verilen fiyat ile uyuşuyor mu bunu öğrenmeniz mümkün. Güven ve tarafsızlık ilkesi ile çıktığımız yolda Ümraniye araç ekspertiz raporu sunarak sizlere güven aşılıyoruz. Bu sayede ikinci el araçları kafanız rahat bir şekilde almanızı sağlıyoruz.

Ümraniye Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu

Ümraniye Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu
Ümraniye Yetkili Egzoz Emisyon Ölçüm İstasyonu

Egzoz emisyon ölçümü aracın muayeneye gitmeden önce yaptırması gereken bir işlemdir. Egzoz emisyon testinden kalan araçlar muayeneyi geçemez. Bu yüzden de muayeneye gitmeden önce aracınızın yakıtının ne kadar çevreci olduğunu öğrenmeniz gerekir.  Aksi taktirde aracınızın trafiğe çıkması yasaklanır ve çıktığınız taktirde 1932 TL ceza ödersiniz. Ümraniye yetkili egzoz emisyon ölçüm istasyonu olarak aracınızın egzoz muayenesini yapıyoruz.

Aracınızı gerçek muayeneye hazırlayan bu ön muayene ile egzoz emisyon ölçümü yapıyoruz. Egzoz emisyon ölçümünden geçemez ise aracınız gerekli işlemleri yaparak süreci yönetiyoruz. Bu sayede sizi muayeneye hazırlıyor ve aracınızın sağlık durumunu iyiye götürüyoruz. Muayeneye gitmeden önce Ümraniye yetkili egzoz emisyon ölçüm istasyonu ile görüşün ve işinizi garantiye alın!

En Yakın Oto Ekspertiz Ümraniye

En Yakın Oto Ekspertiz Ümraniye
En Yakın Oto Ekspertiz Ümraniye

Oto ekspertiz şubesi arayan kişiler bir çok firma ile karşılaşacaktır. Önemli olan tecrübeli ve güvenilir oto ekspertiz firmaları ile çalışmaktır. En yakın oto ekspertiz Ümraniye şubemizde yüksek teknolojik cihazlar ile satın almak istediğiniz aracın kontrollerini yapıyoruz. Bu sayede mağduriyet yaşamanızı önlüyoruz. Kapsamlı oto ekspertiz raporumuz ile size en yakın oto ekspertiz Ümraniye şubesiyiz.

Carranty tecrübeli çalışanları ve güvenilir makine parkuru ile satın almak istediğiniz aracı size raporluyor. Aracın güncel sağlığı hakkında bilgi sahibi olmak bizimle çok kolay! Siz çayınızı yudumlarken personellerimiz aracı inceliyor ve size kapsamlı oto ekspertiz raporu hazırlıyor. En yakın oto ekspertiz Ümraniye şubemiz ile maddi ve manevi kayıplar yaşamanızı önlüyoruz.

En Ucuz Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları

En Ucuz Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları
En Ucuz Ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatları

Ümraniye oto ekspertiz fiyatları araştırması yaparken karşınıza bir çok fiyat çıkacaktır. Bu kafanızın karışmasına neden olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta oto ekspertiz firmasının TSE belgeli ve garantili oto ekspertiz hizmeti vermesidir. Carranty olarak en ucuz Ümraniye oto ekspertiz fiyatları ile çalışıyoruz. Aynı zamanda TSE belgeli ve garantili oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Amacımız mağduriyet yaşamanızı önlemek ve ikinci el araç alım sürecinizi güvenle tamamlamaktır.

Oto ekspertiz fiyatları aracın marka ve modeline, ekspertiz raporunun kapsamına ve firmadan firmaya göre değişir. Önemli olan ikinci el otomobil alırken en ucuz Ümraniye oto ekspertiz fiyatları ile çalışan güvenilir firma bulmaktır. Carranty ile ikinci el araç almak çok kolay ve güvenilir! ücretsiz ekspertiz için firmamızın iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *